Chcete rozšířit své obzory za hranice všedních dní? 

Poslouchejte podcast Šimrání, ve kterém se dozvíte spoustu pikantních informací o sexu a lidech.

Místo, kde můžete diskutovat o nejnovějších epizodách, sdílet své zážitky, ptát se ostatních, dostávat zajímavé tipy, pozvánky na akce a spousta další zábavy. Na Šimracím serveru je jedno vlákno pro všechny, zbytek je pouze pro předplatitele. Ti se ověřují svou mailovou adresou, která je spojená s jejich spotify předplatným, nebo se ověřují aktuálním heslem, které najdou v nejnovějších epizodách Šimrání pro předplatitele.

HRAČKY POMÁHAJÍ

Hračky (pro dospělé) pomáhají! Dlouho jsem přemýšlela, jak pomoct všem, kteří pořídili online nebo dostali darem hračky, které prostě nemají využití. Prodávat je a nést zodpovědnost za záruku je problematické a inzerovat veřejně taky není pro každého. Proto je tu projekt Hračky pomáhají, který vám pomůže se hraček zbavit a ještě pomůžete dobré věci. 

Pro poslání hraček můžete využít zdarma zásilkovnu. Zabalenou hračku stačí zanést na jakékoliv výdejní místo Zásilkovna a obsluze sdělí kód 94777424 o nic víc se nemusíte starat. 

Hračky si pak můžete naopak pořídit díky tomu, že přispějete na některou z charitativních organizací při Šimracích eventech.

CHCETE POTĚŠIT MARKÉTU DAREM, ČI SE JEN INSPIROVAT

Chcete vyjádřit svou náklonost k Šimrání jinak, než penězi? Lze! Připravila jsem pro vás pestrý WISHLIST. Jsou v něm položky slušné i neslušné. Cenově přívětivé i nestoudně drahé... A je v něm spousta již splněných přání, která mohou být inspirací pro všechny, kdo plánují obdarovat ženu, jako jsem já:)

KDE POSLOUCHAT?

Díky předplatnému na Spotify můžete poslouchat všechny epizody od začátku Šimrání, bonusové epizody a získáte přístup na pravidelné Šimrání online live, kde se buduje moc příjemná komunita!

Neposloucháte-li prostřednictvím Spotify, nevadí, díky RSS kódu můžete své předplatné propojit s vaší přehrávací platformou.

Podcast Šimrání je nezávislý zvídavý projekt, který můžete podpořit i vy! 

BUY ME A COFFEE

Podcast Šimrání můžete podpořit nákupem kávy prostřednictvím aplikace nebo webu.f

PAYPAL

Libovolnou částku můžete poslat snadno a bezpečně přes PayPal. Stačí najít profil @podcastSimrani

ŠIMRACÍ SEZNAMKA

Během nahrávání podcastů i při komunikaci s posluchači čím dál víc poslouchám nářky na to, že je těžké najít partnera/partnerku/pár... 

Hledáte společnost na akce, kamarády s otevřenou myslí, partnery na necudné hrátky i na celý život. Pokusila jsem se pomoct a dala dohromady primitivní nástroj k propojování otevřených myslí. 

Svou účastí v "seznamce" dáváte do placu své údaje dobrovolně a taky se zavazujete ke slušnému chování k ostatním i tabulce ve které seznamka je...

A ta je tady: